O nás | Aupark Piešťany | nákupno-zábavné stredisko

O nás

 • O Auparku Pieštany

  O-nas.jpg

  AUPARK je názov úspešnej siete nákupno - zábavných centier. Koncept, ktorý v roku 2001 priniesol do Bratislavy úplne novú úroveň nákupného komfortu, nadväzuje na tradíciu moderných vnútromestských obchodných domov. Každá stavba je unikátnym spojením skvelej lokality, kvalitnej retailovej architektúry a atraktívnej ponuky značiek, gastra a služieb.

  Dlohodobo vysoká návštevnosť bratislavskej prevádzky vyústila do najvyššej spontánnej znalosti AUPARKU. Výnimočné výsledky centra podnietili ďalšie rozširovanie siete, ktorá aktuálne mieri do susedného Česka. Po ďalších troch obchodných domoch v Piešťanoch, Žiline a v Košiciach pripravuje otvorenie prvého českého AUPARKU v Hradci Králové.

  Otváracie hodiny

  Otváracie hodiny obchodného centra

  • Po-Ne: 09:00 - 21:00

  Otváracie hodiny Dobrá Bašta

  • Po-Ne: 10:00 - 21:00

  Otváracie hodiny Supermarket Billa

  • Po-Ne: 07:00 - 21:00

  Otváracie hodiny Sweeteria

  • Po-Ne: 08:00-21:00

  Otváracie hodiny pre Lekáreň

  • Po-Ne: 08:00-21:00

  Otváracie hodiny pre Trafiku

  • Po-Ne: 07:00-21:00

  Excell club

  • NONSTOP:

  • Po-Ne: OTVORENÉ

  Otváracie hodiny

  Otváracie hodiny obchodného centra

  • Po-Ne: 9:00 - 21:00

  Vlastník

  Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.

  nepirockcastle_logo_673a6d86c4.png

  Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

  Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

  Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke:

  https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/

  Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

  Viac informácií na www.nepirockcastle.com

  Prevádzkovateľ

  Prevádzkovateľ Auparku v Žiline je spoločnosť:  AUPARK Piešťany SC, s.r.o. , Veľká okružná 59A, Žilina, 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka 67213/L, IČO: 44486693

  Korešpondenčná adresa:  AUPARK Piešťany SC, s.r.o., Nitrianska 7555/18, 921 01 Piešťany

  Zodpovedná osoba: Zoran Macháček, Center Manager

  Prevádzková doba NZC Aupark Piešťany: 9:00 - 21:00 hod. v pracovné dni aj cez víkendy.