Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Zmyselné nákupy
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Zmyselné nákupy


Privítajte SPOT Zmyselné nákupy

Do obchodných centier Aupark Piešťany, Mlyny Nitra, Korzo Prievidza, Aupark Žilina a Aupark Košice prichádzajú SPOT Zmyselné nákupy - nová nákupná akcia plná výhod. Klasické papierové kupóny nahrádza moderná aplikácia SPOT, v ktorej budú umiestnené všetky zľavové ponuky a prekvapenia. Zmyselné nákupy štartujú už 16. marca.

Zmyselné nákupy potešia každého, kto rád šetrí a nakupuje v kamenných predajniach. Veď práve v nich používame na rozdiel od online obchodov viaceré zmysly. Nakupovanie zároveň dáva najväčší zmysel práve vtedy, keď výrazne nezaťaží peňaženku. Vďaka aplikácii SPOT čaká na každého návštevníka nákupných centier množstvo zliav a ďalších prekvapení, ako špeciálne výhry, darčeky a poukážky od partnerov.

 Aplikáciu SPOT Slovakia si môžete stiahnuť na:

 AppStore: https://apps.apple.com/sk/app/spot-slovakia/id1601172758?l=sk

 Googleplay: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.nepi.spot

Kampaň zosobnila herečka Gabika Marcinková, ktorú zákazníci dôverne poznajú z divadla a televíznych obrazoviek. „Zmyselné nákupy mi evokujú viacero vecí. V prvom rade by naše nákupy mali mať zmysel, mali by sme nakupovať s ohľadom na naše potreby a potreby našej planéty. Pri nákupoch by sme mali zapájať naše zmysly - vidieť tovar na vlastné oči, môcť si tovar chytiť, jedlo ochutnať, parfém ovoňať. A ak sa nám po nakupovaní podarí natrafiť na také kúsky, pomocou ktorých sa cítime byť zmyselné, naše nakupovanie malo skutočne zmysel,” uzatvára úspešná herečka.

Nechajte sa aj vy uniesť čarom Zmyselných nákupov od 16.3. - 19.3. v obchodných centrách Aupark Piešťany, Mlyny Nitra, Korzo Prievidza, Aupark Žilina a Aupark Košice. Až do minutia zásob čaká na každého návštevníka obľúbený darček v podobe dizajnovej nákupnej tašky.