Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Detský kútik

Detská zóna s preliezkami a šmýkačkami sa nachádza pri foodcourte na prvom poschodí AUPARKU. Je určená pre deti, ktoré sa môžu na ihrisku v sprievode dospelých dosýta vyblázniť.

Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin.

Prebaľovací kútik

Prebaľovací kútik je na prízemí AUPARKU pri toaletách. Ako prvá pomoc pre mamičky s bábätkami je patrične vybavený prebaľovacími podložkami, mikrovlnkou, nádobou na ohrev kojeneckých fľašiek a nechýba ani sedačka na kojenie. Samozrejmosťou je umývadlo a toaleta s detskou doskou. Vstup do miestnosti je potrebné ohlásiť cez komunikátor.

(viď piktogram na orientačnej mape).

Odkladacie skrinky

Skrinky uzamykateľné číselným kódom sú určené na krátkodobé a bezpečné uloženie osobných vecí, v rámci otváracích hodín AUPARKU.

Odloženú tašku s nákupmi, alebo bundu si treba vyzdvihnúť ešte v ten istý deň, najneskôr do záverečnej. Vždy po zatvorení obchodného centra sa odkladacie priestory kvôli z bezpečnosti kontrolujú a nájdený obsah sa likviduje.

Bezplatné WiFi zóny

Návštevníci Auparku môžu v priestoroch obchodného centra zdarma surfovať po internete a vďaka bezdrôtovému pripojeniu aj počas nákupov komunikovať s priateľmi, alebo “na káve” vybaviť urgentný pracovný mail. Pripojenie je limitované na dve hodiny.

Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, maximálna doba jeho využívania je 2 hodiny. Želáme vám príjemné surfovanie.

Dobíjacie stanice

V AUPARKU si návštevníci dobijú mobil, aj elektromobil. Na dobíjanie mobilov, smartfónov a tabletov je určených šesť skriniek (každá) s konektormi pre rôzne zariadenia.

Nabíjačka je umiestnená na prízemí obchodného centra. Pre elektromobily je určený rýchlonabíjací stojan spoločnosti Greenway, umiestnený pri výjazde z parkoviska. Dokáže nabiť elektrické auto za zhruba 20 minút a pred použitím je potrebná registrácia na www.plug-in.sk.