Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09:00-21:00

Kontaktné informácie

begam.sk/


Prevádzka sa nachádza na prízemí

Zobraziť na mape centra

Vyše 29 rokov skúseností a tisícky spokojných zákazníkov hovoria samé za seba. Ak si chcete vybrať nové alebo jazdené auto, prípadne absolvovať servis s autom značky Peugeot, Mitsubishi, Hyundai, Jeep a Alfa Romeo, navštívte BEGAM.

BEGAM je jediný autorizovaný predajca značiek Peugeot, Hyundai, Mitsubishi, Alfa Romeo a Jeep v Trnave. Máme pre Vás pripravené predvádzacie vozidlá na skúšobné jazdy ako aj bohatú ponuku skladových a jazdených vozidiel ihneď k odberu. Ak sa rozhodnete pre kúpu, vybavíme za Vás poistenie či prihlásenie vozidla v rámci celého Slovenska.

BEGAM tiež poskytuje všetky služby motoristom – od výkupu a predaja jazdených vozidiel až po plne vybavený servis s vlastnou klampiarskou a lakovníckou dielňou. Vykonávame údržbu a klasický servis, ako aj garančné opravy a karosárske opravy po poistných udalostiach.

Spoločnosť vznikla v roku 1993 ako predajca vozidiel Peugeot, od roku 2016 je BEGAM autorizovaným predajcom značky Mitsubishi. Za kvalitné služby a skvelé výsledky predajcov aj pracovníkov servisu Mitsubishi získal BEGAM ocenenie Dealer roka na Slovensku za roky 2016 – 2020. V roku 2019 sa BEGAM stal jediným autorizovaným predajcom a servisom značky Hyundai v Trnave. V roku 2021 sme sa stali jediným autorizovaným dealerom značiek Alfa Romeo a Jeep v Trnave.

Podobné obchody